Neohodnoceno
Scott Superguide 88 red + ATK Easy Rent + pásy
| Kategorie: | LYŽE |
|---|---|
| Nové/Použité: | Použité |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Sezóna: | 21/22 |
| Šířka lyží: | 86 mm |
| ? Rozměry: | 123/86/108 mm |
| ? Rádius: | 17 m |
| ? Váha: | 1270 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Scott Sports |
|---|---|
| Adresa : | Route du Crochet 11, 1762 Givisiez, Switzerland |
| E-mail : | info@scott-sports.com |
| Zástupce výrobce v EU : | SSG (Europe) Distribution Center |
| Adresa zástupce v EU : | P.E.D. Zone C1 Rue du Kiell 60, 6790 Aubange, Belgium |
| E-mail zástupce v EU : | info@scott-sports.be |






