Neohodnoceno
Majesty Havoc 100 Carbon + stoupací pásy - 23/24

| Kategorie: | Skialpové lyže |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Nové/Použité: | Nové |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Sezóna: | 23/24 |
| Druh: | Skialp |
| Šířka lyží: | 100 mm |
| Rádius: | 21 m |
| Rozměry: | 130-100-115 mm |
| Váha: | 1720 g |
Popis produktu není dostupný
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Majesty Skis |
|---|---|
| Adresa : | Wendy 15, 81-341 Gdynia, Poland |
| E-mail : | info@majestyskis.com |




