Neohodnoceno
K2 Mindbender 85
| Kategorie: | LYŽE |
|---|---|
| Nové/Použité: | Použité |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Sezóna: | Starší |
| Šířka lyží: | 85 mm |
| Rozměry: | 130/85/113 mm |
| Radius: | 13,5 m |
| Sezóna: | 19/20 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | K2 Sports |
|---|---|
| Adresa : | 413 Pine St, Seattle, USA |
| E-mail : | info@k2sports.com |
| Zástupce výrobce v EU : | EOC Europe GmbH |
| Adresa zástupce v EU : | Seeshaupter Str. 62, 82377 Penzberg, Germany |
| E-mail zástupce v EU : | info@eoc-europe.com |






