Neohodnoceno
Faction CT 2.0 YTH
| Kategorie: | LYŽE |
|---|---|
| EAN: | — |
| Nové/Použité: | Nové |
| Pohlaví: | Dětské/juniorské |
| Sezóna: | Starší |
| Šířka lyží: | 98 mm |
| Rozměry: | 126/98/118 mm |
| Radius: | 13 m |
| ? Váha: | 1350 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Faction Collective |
|---|---|
| Adresa : | Route de Mauvoisin 29, 1934 Le Châble, Switzerland |
| E-mail : | info@fullstacksupply.co |
| Zástupce výrobce v EU : | The Faction Collective SA |
| Adresa zástupce v EU : | Route de Mauvoisin 29, 1934 Le Châble, Switzerland |
| E-mail zástupce v EU : | info@fullstacksupply.co |






