Neohodnoceno
Armada Stranger – 25/26
Progresivní carvingovo freestyle/freeride lyže značky Armada, se kterou si užiješ ranní manšestr i odpolední snowpark nebo prašan.
| Kategorie: | LYŽE |
|---|---|
| Nové/Použité: | Nové |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Sezóna: | 25/26 |
| Šířka lyží: | 100 mm |
| ? Rozměry: | 138/100/120 mm |
| Rádius: | 15,2 m |
| ? Váha: | 2000 g |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Amer Sports |
|---|---|
| Adresa : | Konepajankuja 6, 00510 Helsinki, Finland |
| E-mail : | customer.service.cz@amersports.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Amer Sports Czech Republic s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | V Chotejně 7/700, 102 00 Praha 10, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | customer.service.cz@amersports.com |





