Armada ARV 100 black edition – 26/27
| Kategorie: | LYŽE |
|---|---|
| EAN: | Zvolte variantu |
| Nové/Použité: | Nové |
| Pohlaví: | Pánské/unisex |
| Sezóna: | 26/27 |
| Šířka lyží: | 100 mm |
| ? Rozměry: | 128/100/120 mm |
| ? Radius: | 18 m |
| ? Váha: | 1900 g |
Armada ARV 100 black edition – 26/27
Král mezi all-mountain freestyle lyžemi. Model ARV 100 poskytuje díky AR Freestyle Rocker (pozvolna zvednutá špička a patka lyže) a šířce 100 mm výjimečnou všestrannost. Ať už skáčeš velké kickery, nebo posíláš prašanový nosebuttery mezi stromky. Topolové jádro a konstrukce w3Dgewall udržují hmotnost na minimu s dostatkem popu pro snadné odrazy. Flex lyže je o něco měkčí oproti užším sourozencům z rodiny ARV.
Lyžuj, kde chceš a jak chceš. ARV 100 ti kryje záda.
Lyžuj, kde chceš a jak chceš. ARV 100 ti kryje záda.
Technologie:
AR FREESTYLE ROCKER - Kombinace klasického camberu (prohnutí) a rockeru (pozvolna se zvedají špičky i patky). AR Freestyle Rocker ti dovolí jet celou sjezdovku naplno, řezat solidní carvingové oblouky a s lehkostí projet i neočekávané sněhové překážky.
POPLAR CORE – 100 % topolového dřeva v jádru lyže. Stabilní a předvídatelná lyže za všech sněhových podmínek.
2.5 IMPACT EDGE
Oversized - nadměrné tepelně zpracované hrany vyrobeny tak, aby odolávaly poškození v nejnáročnějších situacích.
FLEX (tvrdost lyže) - špička: 6 | střed: 6 | patka: 6 (1 = nejměkčí, 10 = nejtvrdší)
S7 BASE - Odolná skluznice, nenáročná na údržbu, která je však dostatečně rychlá.
W 3 D G E W A L L – W3Dgewall je 3D tvarovaná, vstřikovaná boční stěna, která je zkosená tam, kde se spojuje s dřevěným jádrem, čímž vzniká mechanická spojení, které je rovnoměrnější a pevnější.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Amer Sports |
|---|---|
| Adresa : | Konepajankuja 6, 00510 Helsinki, Finland |
| E-mail : | customer.service.cz@amersports.com |
| Zástupce výrobce v EU : | Amer Sports Czech Republic s.r.o. |
| Adresa zástupce v EU : | V Chotejně 7/700, 102 00 Praha 10, Czech Republic |
| E-mail zástupce v EU : | customer.service.cz@amersports.com |






