17 hodnocení
Fischer Stunner Rail
| Kategorie: | LYŽE |
|---|---|
| Nové/Použité: | Použité |
| Pohlaví: | Dětské/juniorské |
| Sezóna: | Starší |
| Šířka lyží: | 72 mm |
| ? Rozměry: | 106/72/99 mm |
| Radius: | 7 m |
| Rok: | 12/13 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
| Výrobní společnost : | Fischer Sports |
|---|---|
| Adresa : | Fischerstrasse 8, 4910 Ried, Austria |
| E-mail : | info@fischersports.com |





